Programok

METAL-SHEET NAGYSZÍNPAD
Szerda
/ július 20.
17:00
PG Csoport és a Csík Zenekar tagjai
18:30
Follow The Flow
20:15
Rúzsa Magdolna
22:00
Halott Pénz
Csütörtök
/ július 21.
17:00
Margaret Island
18:30
Road
20:15
Tankcsapda
22:00
Tiësto (NL)
Péntek
/ július 22.
17:00
Parno Graszt 30
18:30
Horváth Tamás
20:15
Kowalsky meg a Vega
22:00
Zara Larsson (SWE)
Szombat
/ július 23.
17:00
Azahriah
18:30
Wellhello
20:15
AURORA (NO)
22:00
Majka
WELDING NAGYSZÍNPAD
Szerda
/ július 20.
16:45
Lóci Játszik
18:15
Blahalouisiana
19:45
KFT
21:20
Vad Fruttik
23:00
Bohemian Betyars
Csütörtök
/ július 21.
16:45
KORI
18:15
Fatal Error
19:45
Paddy and the Rats
21:20
Leander Kills
23:00
Irie Maffia
Péntek
/ július 22.
16:45
Konyha
18:15
Ivan and the Parazol
19:45
Carson Coma
21:20
Bëlga
23:00
30Y
Szombat
/ július 23.
16:45
Tortuga
18:15
Fish!
19:45
Depresszió
21:20
Pokolgép
23:00
The Toy Dolls (UK)
MARKET PARK SZÍNPAD
Szerda
/ július 20.
18:00
YesYes
19:30
Cloud 9+
21:15
Brains
23:00
BSW
00:20
Kozmix
Csütörtök
/ július 21.
18:00
Luca
19:30
Honeybeast
21:15
Pápai Joci
23:00
Nótár Mary live
00:20
Dévényi Tibi bácsi
Péntek
/ július 22.
18:00
Fiúk
19:30
Manuel live
21:15
T. Danny live
23:00
Dzsúdló
00:20
Korda György és Balázs Klári
Szombat
/ július 23.
18:00
4S Street
19:30
Dánielfy Gergő és az Utazók
21:15
Oláh Ibolya
23:00
Valmar live
00:20
UFO
METAL-SHEET BEAT STAGE
Szerda
/ július 20.
19:00
Slow Village
19:45
6363
20:30
Mulató Aztékok
21:15
Mikee Mykanic
22:00
Nasiimov, FILO
22:45
AKC Misi + AKC Kretta
00:00
Debrec'N'Bass
01:00
Chase & Status DJ set (UK)
02:30
Statik & Ian AutoRun
Csütörtök
/ július 21.
19:00
Hoezntrogerz
19:45
Yung Marbi + Atka
20:30
Co Lee
21:15
LMEN PRALA
22:00
AK26
22:45
Bruno & Spacc
00:00
Jackwell
01:00
Kis Grófo
02:00
Pixa 40
Péntek
/ július 22.
19:00
Fankadeli
19:45
Szkiton
20:30
Animal Cannibals
21:15
Burai
22:00
ESSEMM
22:45
KKevin
00:00
Náksi
01:00
Sigala (UK)
02:30
Szecsei
04:00
Dj. PéGé
Szombat
/ július 23.
19:00
HOLI
19:45
Dé:Nash
20:30
Lil Frakk + Kapitány Máté + Ress
22:00
Beton.Hofi
22:45
Krúbi
00:00
Necc Party
02:30
Goodboys (UK)
04:00
Dj. PéGé
OTP BANK - PETŐFI RÁDIÓ FÉNYTORONY PÓDIUM
Szerda
/ július 20.
17:30
Herself
19:00
Ricsárdgír
20:40
Pál Utcai Fiúk
22:20
Supernem
00:00
DOROGI
Csütörtök
/ július 21.
17:30
Idegen
19:00
Platon Karataev
20:40
Esti Kornél
22:20
Hiperkarma
00:00
Szabó Balázs Bandája
01:30
DJ Izil
Péntek
/ július 22.
17:30
The Pontiac
19:00
Heavy Brains
20:40
Charlotte OC (UK)
22:20
Európa Kiadó
00:00
Péterfy Bori & Love Band
01:30
Kottaterasz Party
Szombat
/ július 23.
17:30
Barkóczi Noémi
19:00
Galaxisok
20:40
Csaknekedkislány
22:20
Elefánt (ELMARAD)
00:00
Christian Löffler (D)
01:45
Дeva
02:45
Anima Sound System DJs
ROCK-METAL SZÍNPAD
Szerda
/ július 20.
16:00
-
17:00
Bypass of Anger
18:20
Burnout
19:40
Omega Diatribe
21:10
Down for Whatever
22:40
Mudfield
Csütörtök
/ július 21.
16:00
-
17:00
Don Gatto
18:20
Stubborn
19:40
Cadaveres
21:10
LAZARVS
22:40
Deez Nuts (AUS)
Péntek
/ július 22.
16:00
Pit of Saron
17:00
Red Swamp
18:20
Ordog
19:40
The Devil's Trade
21:10
Ektomorf
22:40
Subscribe
Szombat
/ július 23.
16:00
Wyrfarkas
17:00
The Minds
18:20
Skafunderz
19:40
Prosectura
21:10
The Grenma
22:40
Omen
NÁDUDVARI GASZTROSZÍNPAD
Szerda
/ július 20.
16:30
Minimum 4
18:00
Matchboys
19:45
A Nyughatatlan
21:30
Sziámi and Friends
23:15
Budapest Bár
Csütörtök
/ július 21.
16:30
Blues From Hell
18:00
Jazztelen
19:45
Betá Betá
21:30
Subtones
23:15
Erik Sumo Band
01:00
Pannonia AllStars Ska Orchestra
Péntek
/ július 22.
16:30
Lanou
18:00
Spatzen Jodler Sextett
19:45
Bordó Sárkány
21:30
Aurevoir.
23:15
Söndörgő
01:00
Várkonyi Csibészek
Szombat
/ július 23.
16:30
Hutchky & Stars
18:00
Mörk
19:45
Random Trip X Szécsi Böbe (Halott Pénz), MC Kemon (Irie Maffia), Zentai Márk (Mörk)
21:30
Freakin' Disco
23:15
Jungle By Night (NL)
01:00
Analog Balaton
HANGFOGLALÓ SZÍNPAD
Szerda
/ július 20.
15:30
Damien Steel
16:30
Steady Pluto
17:30
Kertekalatt
18:40
Balázs-Földi Virág
19:50
Popgressive
21:00
Android + Impact
22:10
LED
23:20
Jurij
00:30
Bad Habit
Csütörtök
/ július 21.
15:30
SFV
16:30
Március
17:30
Frogshow
18:40
Betterthanever
19:50
Satelles
21:00
Lyuhász Lyácint Bt.
22:10
Törzs
23:20
Képzelt Város
00:30
Deep Glaze
Péntek
/ július 22.
15:30
Gidnim'Rém
16:30
Árnyéknyúl
17:30
Doggos
18:40
HocusPony
19:50
Black Bartók
21:00
Antares
22:10
The Crams
23:20
Middlemist Red
00:30
Rühös Foxi
Szombat
/ július 23.
15:30
Damara
16:30
LAIHO
17:30
Flanger Kids
18:40
Solere
19:50
Nagy Bogi
21:00
Ex Anima
22:10
Saya Noé
23:20
Grancanada
00:30
Kristoaf
ERASMUS 35 SZÍNPAD - EGYETEM TÉR
Szerda
/ július 20.
15:00
Bácsfalvi András (Beconomist): Pénzügyi csalások - Vigyázat, a látszat csalóka!
16:00
MÜZLI - Aki mer, az nyer (Top vezetők testközelben)
17:00
K-Pop Academy tánc workshop a Koreai Kulturális Központ jóvoltából
18:00
Kereszténység - ósdi vagy trendi? (Makláry Ákos atya, Müller Péter Sziámi, Dánielfy Gergő)
19:30
Kugler & Szalay duó
20:45
Karaván Família
22:00
Csorba Lóci szóló
23:15
LAZLO
00:30
Dal- és nótaest. Közreműködnek: Horváth Béla és népi zenekara, énekel: Gáspár Anni
Csütörtök
/ július 21.
15:00
Agyméhecskék és neurotechnológia - pódiumbeszélgetés
16:00
Szólj be az Egyetemi Lelkésznek! - MC Columbo (Brains, Irie Maffia)
17:00
Doktor Csont Debrecen (pódiumbeszélgetés az igazságügyi orvostanról)
18:00
Oláh Zsolt (Beconomist): Az adatlovasok szárnyalása
19:00
A bárzongoránál: Vajda István
20:00
PONT OTT PARTY
20:45
Léhárt Míra - Polgár Patrik duó
22:00
Kodachrome (Simon and Garfunkel dalok)
23:15
Felefánt - betegség miatt ELMARAD!
00:30
Dal- és nótaest. Közreműködnek: Horváth Béla és népi zenekara, énekel: Gáspár Anni
Péntek
/ július 22.
15:00
Mindennapi függőségeink - pódiumbeszélgetés Bajzáth Sándor addiktológiai konzultánssal
16:00
A Te Utad! - külföldi pályázati lehetőségek első kézből
17:00
Streets of Debrecen - a DEENK pódiumbeszélgetése Löki Viktorral
18:00
BIKSZinging - a Bán Imre Szakkollégium produkciója
19:30
Ohnody + O'Sullivan akusztik
20:45
Napfonat
22:00
Szakács Gergő akusztik
23:15
Szilárd Piano Projekt (Balanyi Szilárd + Galambos Dorina + Kiss Flóra)
00:30
Dal- és nótaest. Közreműködnek: Horváth Béla és népi zenekara, énekel: Gáspár Anni
Szombat
/ július 23.
14:00
Debreceni Citerazenekar
15:00
A bárzongoránál: Vajda István
16:00
Hogy kerülnek a nemzetközi sztárok a magyar színpadokra - a Campus Fesztivál szakmai pódiumbeszélgetése
17:00
DEAC Cheerleaders
18:00
A DE Könnyűzenei Intézet diákjai bemutatják: Call Me Back zenekar
19:30
I am Soyuz
20:45
Járai Márk
22:00
Szalai Anna és Dorozsmai Gergő / Nagyvárosi sanzonok
23:15
Boebeck
00:30
Hozzál Fogkefét! A Campus dalszövegíró táborának záró gálakoncertje
CSOKONAI SZÍNHÁZ A NAGYERDEI SZABADTÉRI SZÍNPADON
Szerda
/ július 20.
17:00
Lázár Domokos és Áfra János zenés irodalmi estje
19:00
Így szerettem volna élni... - Szirtes Edina Mókus és a Szirtesquintet koncertje
21:30
"Toll és Hang" - Boggie és Kemény Zsófi zenés irodalmi estje
Csütörtök
/ július 21.
19:00
MIHÁLY, avagy egy város kísértetei - Prieger Zsolt, Balázsovics Mihály (MC Tink), Subicz Gábor
21:30
TANDORI / SZIVERI - Harcsa Veronika, Márkos Albert, Keszég László, Benkő Róbert és Pándi Balázs versprojektje
Péntek
/ július 22.
18:00
Hungarotrópus - Béres Bíborka Janka és Jeneses Ádám performansza
20:00
SinKotta - kotta nélkül (improvizált színházi előadás)
Szombat
/ július 23.
16:00
DR?NKUBÁTOR Csoport: Fordulópont - performanszok (élő könyvtár)
20:00
Együtt. Működünk. – a VATES projekt kétfelvonásos estje
21:30
Mezei Szilárd szólókoncertje
H2O KULTPINCE
Szerda
/ július 20.
11:00
Hoztál fogkefét? - a Campus Fesztivál dalszövegíró-tábora (zártkörű)
21:00
H2O Ambient Chill - Hol az ég a földet éri (Mohácsi Júlia videoinstallációja a Hortobágyról)
Csütörtök
/ július 21.
11:00
Hoztál fogkefét? - a Campus Fesztivál dalszövegíró-tábora (zártkörű)
21:00
H2O Ambient Chill - Hol az ég a földet éri (Mohácsi Júlia videoinstallációja a Hortobágyról)
Péntek
/ július 22.
11:00
Hoztál fogkefét? - a Campus Fesztivál dalszövegíró-tábora (zártkörű)
21:00
H2O Ambient Chill - Hol az ég a földet éri (Mohácsi Júlia videoinstallációja a Hortobágyról)
Szombat
/ július 23.
11:00
Hoztál fogkefét? - a Campus Fesztivál dalszövegíró-tábora (zártkörű)
21:00
H2O Ambient Chill - Hol az ég a földet éri (Mohácsi Júlia videoinstallációja a Hortobágyról)
PEPSI MAX MUSIC HALL
Szerda
/ július 20.
20:30
Johnny Stayer
21:30
Anthon
23:00
Peter Makto
00:30
Budai
02:00
SanFranciscoBeat
03:30
Németi
Csütörtök
/ július 21.
20:30
A Petőfi Elektrik bemutatja: DJ Gozth
22:00
A Petőfi Elektrik bemutatja: Izil
23:30
A Petőfi Elektrik bemutatja: Yeromos
01:30
A Petőfi Elektrik bemutatja: Jumo Daddy
03:30
A Petőfi Elektrik bemutatja: Sikztah
Péntek
/ július 22.
20:30
Jay Kid
21:30
Stephen
23:00
Shabam
00:30
Mateo & Spirit
02:00
Gaga
03:30
Németi
Szombat
/ július 23.
20:30
Dj. Bíró
21:45
Helldance
23:00
Zúzunk az Éjszakában! - Fluor és Juhász Laci
00:00
Next Level bemutatja: Gemcamp
01:00
Next Level bemutatja: B'Andre & Skrude
02:00
Next Level bemutatja: Dublic
03:00
Next Level bemutatja: Myamo
04:00
Next Level bemutatja: Noservice
FOREST BUMP
Szerda
/ július 20.
17:00
-
Csütörtök
/ július 21.
17:00
Kisszántó
19:00
BRSK
20:30
The Magic Track
22:30
Husky Joe
00:30
Pleasure Voyage
02:30
Rag
Péntek
/ július 22.
17:00
Unexpected Daytime Session
19:00
Martin Groom
20:30
Zsupi
22:00
Mirrørmask
23:30
Thomas Borza
01:00
Bernáthy Zsiga Live
02:30
Dirty Ice
Szombat
/ július 23.
17:00
minuszbalaton
19:00
Forest Bump Sunset Session
20:30
Capees Society
22:30
Eulen
00:30
Noel b2b Danny P
02:30
Akos V
RÁDIÓ 1 STAGE
Szerda
/ július 20.
20:00
Hamvai P.G.
21:00
Bárány Attila
22:00
Regán Lili
00:00
Loving Arms
02:00
StadiumX
03:00
Purebeat
Csütörtök
/ július 21.
20:00
Antonyo
22:00
Bricklake
23:00
Joer Junior
00:00
Bárány Attila
01:00
Willcox
02:00
Metzker Viktória
03:00
Adam Ajkay
Péntek
/ július 22.
20:00
Newik
22:00
Hamvai P.G.
23:00
Loving Arms
00:00
DJ Junior
01:00
Nigel Stately
02:00
Yamina
03:00
Andro
Szombat
/ július 23.
20:00
Newik
22:00
Bricklake
23:00
Willcox
00:00
Jauri
01:00
Andro
03:00
Lotfi Begi
JIM BEAM BÁR
Szerda
/ július 20.
20:00
HiFi Torony - djtalajfeatmckele
23:30
Monster Pie - party rock live act
01:00
dj Orvos Gyuri
Csütörtök
/ július 21.
20:00
HiFi Torony - djtalajfeatmckele
23:30
Monster Pie - party rock live act
01:00
dj Orvos Gyuri
Péntek
/ július 22.
20:00
HiFi Torony - djtalajfeatmckele
23:30
Monster Pie - party rock live act
01:00
dj Orvos Gyuri
Szombat
/ július 23.
20:00
HiFi Torony - djtalajfeatmckele
23:30
Monster Pie - party rock live act
01:00
dj Orvos Gyuri
UNICUM BÁR
Szerda
/ július 20.
16:00
Pure Mr G
18:00
StereoNoize
20:00
Drop The Cheese
22:00
Pure Mr G
23:30
StereoNoize
00:00
Halott Pénz meet & greet
01:00
Drop The Cheese
02:30
Juhász Laci
Csütörtök
/ július 21.
16:00
Drop The Cheese
18:00
Pure Mr G
20:00
StereoNoize
22:00
Pure Mr G
23:30
Drop The Cheese
01:00
Juhász Laci
02:30
StereoNoize
Péntek
/ július 22.
16:00
Juhász Laci
18:00
Pure Mr G
20:00
StereoNoize
22:00
Drop The Cheese
23:30
Pure Mr G
00:00
Dzsúdló meet & greet
01:00
StereoNoize
02:30
Drop The Cheese
Szombat
/ július 23.
16:00
Juhász Laci
17:00
Sunleft
18:00
StereoNoize
20:00
Drop The Cheese
22:00
Pure Mr G
23:00
Beton.Hofi meet & greet
23:30
StereoNoize
01:00
Drop The Cheese
02:30
Juhász Laci
EGOIST - DIVINO UDVAR
Szerda
/ július 20.
18:00
Jay Kid
20:00
Tommy V
22:00
Tokai
23:30
Rakonczai piano show
01:00
Németi & Jász Andris (szaxofon)
02:30
Danny P
Csütörtök
/ július 21.
18:00
Lionel
20:00
Danny P
22:00
Anthon
23:30
Stephen
01:00
Németi & Farkas Izsák (hegedű)
02:30
Noel
Péntek
/ július 22.
18:00
Tokai
20:00
Noel
22:00
Tommy V
23:30
(hamarosan)
01:00
Németi & Koós-Hutás Áron (trombita)
02:30
Anthon
Szombat
/ július 23.
18:00
Johnny Stayler
20:00
Lionel
22:00
Jay Kid
23:30
Stephen
01:00
Amir Groove (UK)
02:30
Németi & Oláh Anti (konga)
SOPRONI PUB ÉS KOCSMASPORT ARÉNA
Szerda
/ július 20.
16:00
Happy Hour + Kocsmasport kavalkád
18:30
Dumaszínház: Janklovics Péter
19:15
Kocsmakvíz
21:00
Karaoke
Csütörtök
/ július 21.
16:00
Happy Hour + Kocsmasport kavalkád
18:30
Dumaszínház: Ráskó Eszter
19:15
Kocsmakvíz
21:00
Karaoke
Péntek
/ július 22.
16:00
Happy Hour + Kocsmasport kavalkád
18:30
Dumaszínház: Szomszédnéni Produkciós Iroda
19:15
Kocsmakvíz
21:00
Karaoke
Szombat
/ július 23.
16:00
Happy Hour + Kocsmasport kavalkád
18:30
Dumaszínház: Elek Péter
19:15
Kocsmakvíz
21:00
Karaoke